İLETİŞİM

image_pdfimage_print

Eski Edirne Asfaltı, İsmetpaşa Mh, Cami Durağı, No: 637/B Sultangazi / İstanbul

Randevu ve Bilgi Almak İçin:

0212 537 61 60 – 0505 557 15 03

Randevu almaya karar verdiyseniz, internet üzerinden randevu girişinizi yapabilirsiniz. Değerlendirme görüşmesi (ilk görüşme) hayati derecede önemlidir. Bu görüşmede çiftin, çocuğun ya da bireyin gerçekten terapiye ihtiyacının olup olmadığı, nasıl bir terapi modelinin ve terapinin ne kadar süreyle uygulanması gerektiği gibi kritik konular belirlenmektedir.

 Özel Araçla:

  • Tem Otoyolundan Sultangazi ilçesine girdikten sonra Eski Edirne Asfaltı istikametini takip ediniz, Sultançiftliği tramvay durağı üzerinde Sultangazi Kuveyttürk Bankası’nın üzerinde bizi göreceksiniz.
  • Edirnekapı istikametinden gelirken Eski Edirne Asfaltını takip ediniz, Sultangazi tabelasını takip ediniz, Sultangazi Kuveyttürk Bankası üzerinde bizi göreceksiniz.
  • Gaziosmanpaşa bölgesinden gelirken Eski Edirne Asfaltı istikametini takip ediniz, Sultangazi tabelasını takip ediniz, Sultançiftliği tramvay durağı üzerinde Sultangazi Kuveyttürk Bankası üzerinde bizi göreceksiniz.
  • Eski Edirne Asfaltı’nı takip ettiğiniz zaman Sultançiftliği tramvay durağı istasyonu üzerinde Sultangazi Kuveyttürk Bankası üzeri 2. Kat’ da bizi göreceksiniz.

Metrobüsle:

  • Edirnekapı(Şehitlik) durağında inip, Habipler istikametine giden tramvaya bininiz, Sultançiftliği durağında ininiz ve Sultangazi Kuveyttürk Bankası üzerinde bizi göreceksiniz.

İETT Otobüsleriyle:

  • Eminönü, Yenikapı, Vezneciler, Topkapı, Şişli, Beyazıt, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Taksim, Boğazköy, Arnavutköy, Bayrampaşa, Yenibosna-Metro, Taşoluk- Haraçcı, Kayabaşı, Yayla Mahallesi, Başakşehir Metrokent’den kalkan Sultançiftliği, Cebeci Mahallesi, Sultangazi, Mescidi Selam ve Yunus Emre Mahallesi’ne giden otobüslere binebilirsiniz. Sultançiftliği durağında indiğiniz zaman Sultançiftliği Merkez Camii karşısında Sultangazi Kuveyttürk Bankası’nın üzerinde bizi göreceksiniz.

Deniz Otobüsüyle:

  • Eminönü, Kabataş iskelesinde inip Cebeci Mahallesi, Sultangazi, Sultançiftliği otobüslerine bininiz ve Sultançiftliği Merkez Camii karşısında Sultangazi Kuveyttürk Bankası üzerinde bizi göreceksiniz.

Uçakla:

  • Şehir dışından, yurt dışından gelen misafirlerimiz ve danışanlarımız için Atatürk Havalimanından indikten sonra çevre yolundan Sultangazi istikametine giriniz ve Eski Edirne Asfaltını takip ediniz, Sultançiftliği Merkez Camii karşısında bizi göreceksiniz. (Uçuş planlarınızı Atatürk Havalimanı’na göre ayarladığınızda bize ulaşmanız daha kolay olacaktır.)

Bilgi:

  • Kurumumuz Randevu ilkesiyle çalışmaktadır. İstenmeyen bekleme sürelerinin yaşanmaması için mutlaka randevunuzu onaylatmanız gerekmektedir.